W Rzeczypospolitej Polskiej morderstwa polityczne popełniane przez służby specjalne, w każdym przypadku poprzedzone są wszczętymi wobec zamordowanych osób, czynnościami operacyjno-rozpoznawczymi.

APEL!

 

W związku ze wzmożoną w Polsce od 1996 r. częstotliwością popełniania mordów politycznych pod różnymi rządami, Rzeczypospolita Polska ma obowiązek, poprzedzić sprawdzenie każdego przypadku śmierci nie naturalnej, na okoliczność: czy wobec martwej osoby, prowadzone były przez służby specjalne czynności operacyjno-rozpoznawcze? 

 Aby jeśli były prowadzone, to umożliwić z urzędu prowadzenie dochodzeń w sprawie śmierci: w trybie – „mord polityczny”.

 Gdyż funkcjonariusze mordercy lub osoby udzielające pomocy służbom specjalnym, tajni współpracownicy i zleceniodawcy mordu politycznego, muszą być odsunięci od kierowania i nadzorowania dochodzeń w sprawie śmierci, swoich ofiar.

 Jako że morderca, oprawca i kat,  nie mogą być upoważniony do zmyślania  i sugerowania przyczyn śmierci swoich ofiar!

 Nie można również dopuścić do tego, aby dochodzenia w sprawie mordów politycznych mogły być prowadzone tylko w wytyczonym przez służby specjalne kierunku!

 Z czego wynika, że Rzeczypospolita Polska musi zatrudnić funkcjonariuszy obcych państw do prowadzenia dochodzeń: w sprawie mordów politycznych popełnianych w Polsce pod różnymi rządami od 1996 r! Gdyż tylko obce słuzby specjalne nie będą zobligowane obowiazujacymi w Polsce niekonstytucyjnymi przepisami.

 W przeciwnym wypadku Rzeczypospolita Polska musi usunąć niekonstytucyjne przepisy  prawa, na podstawie których służby specjalne posiadają od 1996 r. umocowania nawet do mordowania ludzi, a które to przepisy, wskazałam w poście z dnia 19.06.2012 r. mego niniejszego bloga.

 Jeśli w Polsce morderstwa polityczne są popełniane przez służby specjalne za czasów różnych rządów na podstawie niekonstytucyjnych przepisów, tzn. że nie ma co liczyć na to, że Sejm Rzeczypospolitej Polskiej jest w stanie skutecznie przeciwstawić się większości interesów posłów, którzy są zainteresowani, aby prawda nie ujrzała światła dziennego, a winni tego stanu rzeczy, aby nie zostali zidentyfikowani i pociągnięci do odpowiedzialności.  

 Co znaczy, że mordom politycznym, mogą przeciwstawic się tylko sami obywatele, przy pomocy nagłaśniania mordów politycznych w ramach prowadzonych prywatnych dochodzeń i domagania się rozliczeń winnych tego stanu rzeczy.

 Krystyna Trzcińska

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s