Polsko, jak to jest „rżnąć głupa”, w sprawie śmierci Prezydenta – Lecha Kaczyńskiego?

Niniejszy post dedykuję, wszystkim winnym zbrodni z dnia 10.04.2010 r, wraz z nawołaniem ich do dobrowolnego ustąpienia, gdyż nie mogą sprawować władzy! Takie zachowanie jest konieczne, co ma swoje potwierdzenie w wypowiedzi Donalda Tuska w 2009 r.

„Nie ma prawa sprawować władzy ten, kto zauważywszy błędy, grzechy, przestępstwa – nie reaguje”. 

Wynika, że zbrodnia smoleńska była w wykonaniu zadania służbowego, czyli w wykonaniu nakazu politycznego! A to znaczy że Donald Tusk zna jej szczegóły! 
Faktem jest że wobec Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w wyniku przestępstwa służbowego było wszczęte postępowanie operacyjno-rozpoznawcze
  • dnia 30.08.2011 w Gazecie Polskiej pojawił się artykuł: Prezydent Lech Kaczyński był inwigilowany,
  • a w niezależna.pl pojawił się artykuł pt. Sasin: to absolutnie wstrząsająca informacja. 

„Informacja „Gazety Polskiej” o wprowadzeniu danych śp. Lecha Kaczyńskiego do bazy Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego zbulwersowała byłego zastępcę szefa prezydenckiej kancelarii oraz posłów z sejmowej komisji ds. służb specjalnych. Nie mają oni wątpliwości, że sprawą powinna zająć się prokuratura. Czekają też na wyjaśnienia ABW”.

Z artykułów tych wynika, że ABW prowadziło czynności operacyjno-rozpoznawcze wobec Prezydenta Lecha Kaczyńskiego (zał. 1).

zał. 1.

ABW CAT

Fakt wszczęcia wobec Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w wyniku przestępstwa służbowego czynności operacyjno-rozpoznawczych, uprawnia do wydawania kolejnych nakazów politycznych, w celu ukrycia zbrodni!

W art. z dnia 09.04.2011 [07:54] Petelicki ujawnia szokujące fakty, wynika, że tuż po zbrodni  czołowi politycy PO otrzymali nakaz polityczny w formie SMS-a z instrukcją na temat tego, jak mają się wypowiadać na temat katastrofy. Brzmiał on tak:

„Katastrofę spowodowali piloci, którzy zeszli we mgle poniżej 100 metrów. Do ustalenia pozostaje, kto ich do tego skłonił”.

Ten i inne fakty ujawnił w wywiadzie dla tygodnika „Wprost” gen. Sławomir Petelicki, twórca jednostki GROM.

Wynika że został też zamordowany w ramach nakazu politycznego, a więc że śmierć nastąpiła w wykonaniu polecenia służbowego!

Gen. Petelicki jest współautorem raportu poświęconego przyczynom katastrofy smoleńskiej przygotowanego przez Zespół Eksportów Niezależnych.

Oficer twierdził, że decyzja o przyjęciu konwencji chicagowskiej jako podstawy prowadzenia badania katastrofy zapadła w trójkącie Donald Tusk-Tomasz Arabski-Paweł Graś. Tuż po katastrofie czołowi politycy PO mieli otrzymać SMS-a z instrukcją na temat tego, jak mają się wypowiadać na temat katastrofy. Petelicki poznał treść tego SMS-a. Brzmiał on: „Katastrofę spowodowali piloci, którzy zeszli we mgle poniżej 100 metrów. Do ustalenia pozostaje kto ich do tego skłonił”. 

Skoro kierownictwo ABW, jako podległe Donaldowi Tuskowi zaprzecza, że prowadziło wobec Prezydenta Lecha Kaczyńskiego czynności operacyjno-rozpoznawcze, a faktycznie prowadziło, czego dowodzi zał. 1, to należy wyjaśnić, które służby wszczęły wobec Prezydenta Lecha Kaczyńskiego postępowanie operacyjno-rozpoznawcze i na czyj wniosek (Bronisław Komorowski)?

Z zaprzeczeń ABW wynika, że ABW wykonywało tylko polecenie służbowe innych służb! No chyba, że ABW kłamie? 

Prawdę od dawna zna Donald Tusk, jako przełożony ABW i innych służb.

Jeśli, to WSI wszczęło postępowanie operacyjno-rozpoznawcze wobec Prezydenta Lecha Kaczyńskiego na wniosek np. Bronisława Komorowskiego, to Tusk musi być lojalny wobec narodu polskiego, a nie wobec Bronisława Komorowskiego! 

Zacytowane na wstępie posta słowa Donalda Tuska, są jednocześnie jego zobowiązaniem, obietnicą do przyzwoitości, wobec narodu polskiego. A więc – zobowiązują!

Przypominam wypowiedź Donalda Tuska w 2009 r. „Nie ma prawa sprawować władzy ten, kto zauważywszy błędy, grzechy, przestępstwa – nie reaguje”.

 https://twitter.com/twitkcg/status/309022374496448513/photo/1

 
 
 
Panie Tusk, niech, Pan się zachowa, jak przystało na prawdziwego przywódcę narodu i dotrzyma obietnicy !
 
Gdyż z zacytowanej wyżej Pana wypowiedzi wynika że milcząc, nie może sprawować władzy! A to znaczy, że winien Pan dobrowolnie ustąpić, zgodnie z tym jak obiecał narodowi polskiemu!
 
Jest Pan zobowiązany wobec narodu – zwrócić dobrowolnie przyznaną mu przez naród władzę, jako że jest niegodny jej sprawowania?
 
Krystyna Trzcińska
 
 
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s