Czy pozwolimy, aby hucpa Tomasza Arabskiego i jego mocodawców, o miejsce w samolocie dla Prezydenta, została zakończona z chwilą śmierci Lecha Kaczyńskiego, czy też pojedynek ten, teraz zakończą sami Polacy?

http://t.co/a09B7mYYWy

Prezydent: Na szczyt do Brukseli jedziemy razem.

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/132307,prezydent-na-szczyt-do-brukseli-jedziemy-razem.html

http://t.co/a09B7mYYWy

Obecnie, Prezydent Lech Kaczyński wprawdzie już nie żyje!

Oprawcy wygrali i śmieją się teraz nam, Polakom prosto w twarz!

Oprawcy Prezydenta Lecha Kaczyńskiego wiedzą, że chronią ich przepisy prawa, inne niż powszechnie obowiązujące (które wskazałam już w poprzednich moich postach na niniejszym blogu).
Gwarantujące im bezkarność, bez względu na to, jakich przestępstw służbowych się dopuszczają.

Dlatego powstaje pytanie:

Czy pozwolimy, aby hucpa Tomasza Arabskiego i jego mocodawców, o miejsce w samolocie dla Prezydenta, została zakończona z chwilą śmierci Lecha Kaczyńskiego? Czy też pojedynek ten, zakończą teraz sami Polacy?

W tym celu, konieczne jest odtajnienie akt z czynności operacyjno-rozpoznawczych, wszczętych wobec Prezydenta Lecha Kaczńskiego po szczycie w Brukseli w 2008 r.

Aby móc odtajnić akta z czynności operacyjno-rozpoznawczych wszczętych wobec Prezydenta Lecha Kaczyńskiego po szczycie w Brukseli w 2008 r. wraz z wpisaniem Prezydenta do bazy danych terrorystów, należy odsunąć oprawców Prezydenta Lecha Kaczyńskiego od władzy!

Ja osobiście widzę, że można jedynie wierzyć Jarosławowi Kaczyńskiemu, że będzie zainteresowany odtajnieniem tych akt, w których są dowody na okoliczność: na czyj wniosek po szczecie w Brukseli w 2008 r. zostały wszczęte czynności operacyjno-rozpoznawcze wobec Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, na czyj wniosek Lech Kaczyński został wpisany do bazy danych terrorystów, kto został uprawniony do fabrykowania wobec Prezydenta Lecha Kaczyńskiego nieistniejących (pozornych) dokumentów, w tym i dotyczących wizyty w Katyniu w dniu 10.04.2010 r, co w ostateczności miało doprowadzić i doprowadziło do skutecznego pozbawienia życia Prezydenta Lecha Kaczyńskiego!

Prezydent Lech Kaczyński poleciał do Katynia na podstawie sfabrykowanych przez jego oprawców, nieistniejących (pozornych) dokumentach.

Rosjanie wiedząc, że Prezydent Lech Kaczyński leci do Katynia, na podstawie nieistniejących, pozornych dokumentach, mieli prawo, nie dopuścić do postawienia choćby stopy przez Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, na rosyjskiej ziemi i nie pozwolili!
Posłużyli się w tym celu bomba izowolumetryczną!

Powstaje pytanie: dlaczego uważam, że to Rosjanie posłużyli się ostateczni, bombą izowolumetryczną, a nie oprawcy Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, w wykonaniu zadania służbowego?

Dlatego, że to Rosjanie zmienili gęstość zapisu w części danych!

I to jeszcze twierdzę, że posłużyli się w tym celu moim programem, gdyż innych takich programów, innych autorów brak!

Krystyna Trzcinska

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s