Falstart Putina, ze szkodą dla POLSKIEJ REWOLUCJI NARODOWEJ

Tak też bywa: Prezydent Putin chciał  dobrze, a wyszło źle.

Dlaczego? Poniżej uzasadniam falstart Prezydenta Putina.

Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2015

http://prezydent2015.pkw.gov.pl/319_Pierwsze_glosowanie/2463

Zbiorcze statystyki głosowania I tura wyborów prezydenckich 2015 w POLSCE

Zbiorcze statystyki głosowania

Liczba uprawnionych do głosowania 30688570

Liczba kart ważnych 15023886

Liczba wysłanych pakietów wyborczych 42814

Liczba głosów ważnych 14898934

Liczba głosów nieważnych 124952

Frekwencja w Polsce 48.96 %

W Polsce oficjalnie, według danych PKW, frekwencja w I turze wyborów prezydenckich 2015 wyniosła -48.96 %

Rzekomo faktyczna frekwencja, zgodnie z prawdą obiektywną wyniosła około30%.

Opierając się na oficjalnych wynikach „wyborów” na masońsko/żydowskiego prezydenta na terytorium POLSKI, frekwencja w I turze – 48,96% świadczy, że „władza” masońsko/żydowska na terytorium POLSKI została zdelegitymizowana, czyli że została pozbawiona legalności działania i prawomocności.

Co znaczy, że II turę „wyborów” prezydenckich 2015 prowadziła zdelegitymizowana „władza”, czyli nielegalna!!

II tura „wyborów” prezydenckich była nielegalna, gdyż była prowadzona przez nielegalną „władzę” (zdelegitymizowaną). A to znaczy, że wyniki II tury wyborów prezydenckich są – bezskuteczne!

Na podstawie bezskutecznych (nielegalnych) wyników II tury wyborów prezydenckich 2015, nikt nie może wywodzić sobie jakichkolwiek skutków prawnych!!

II tura wyborów prezydenckich, jako że była prowadzona przez „władzę” zdelegitymizowaną przez NARÓD POLSKI w I turze „wyborów”, to znaczy że II tura „wyborów” jest bezskuteczna ex-tunc (wstecz), czyli od chwili jej wszczęcia do nadal!

A to znaczy, że na podstawie wyników II tury wyborów prezydenckich 2015 – Andrzej DUDA, PiS, Putin, Obama, ogólnie mówiąc – nikt, nie może wywodzić sobie jakichkolwiek skutków prawnych.

Powstaje pytanie, czy o bezskutecznosci II tury wyborów musi aż orzec Sad Najwyższy?

Moim zdaniem nie musi. Bezskuteczność wyborów II tury jest – oczywista.

Oficjalnie frekwencja I tury wyborów została wykazana na poziomie poniżej 50% – 48,96%. Poza tym, gdyby nawet, jakaś grupa osób w sposób nieuprawniony uznała, że bezskuteczność wyborów w I turze musi orzec sąd, to oświadczam, że na tą okoliczność brak jest przepisów prawa.

Jeśli brak jest na ta okoliczność przepisów obowiązujacego prawa, to NARÓD POLSKI może robić, tak jak uzna za stosowne.

Czyli że:

Naród POLSKI widzi oficjalnie podaną przez PKW frekwencję poniżej 50 % 48,96%, to uznaje że w I turze „wyborów”, władza została zdelegitymizowana (co oznacza stan – brak władzy).

Tto w takiej sytuacji NARÓD POLSKI – przejmuje władzę, stwierdzając bezskuteczność II tury wyborów.

A to znaczy, że obecnie NARÓD POLSKI posiada władzę w swoich rękach, której jeszcze oficjalnie nie przejął od masońsko/żydowskiej władzy, zdelegitymizowanej w I turze wyborów!

A to oznacza, że obecnie na terytorium POLSKI jest dwu „władza”, dopóli NARÓD POLSKI oficjalnie, skutecznie jej nie przejmie (urzędy).

Powstaje pytanie: czy można było skutecznie zaskarżyć II turę wyborów w ramach protestów wyborczych?

Do Sądu Najwyższego spłynęło 14 protestów wyborczych. Rozpatrzy dwa 2015-05-28 07:50 

http://www.wprost.pl/ar/508297/Do-Sadu-Najwyzszego-splynelo-14-protestow-wyborczych-Rozpatrzy-dwa/

Do Sądu Najwyższego spłynęło 14 protestów wyborczych. Rozpatrzy dwa   O północy upływa termin składania protestów wyborczych dotyczących wyborów prezydenckich. Do Sądu Najwyższego spłynęło do tej pory 14 takich protestów. 12 z nich złożono przed ogłoszeniem oficjalnych wyników wyborów – podaje RMF FM

Sąd Najwyższy ma miesiąc na rozpatrzenie protestów wyborczych. Według przepisów, sąd nadaje bieg wyłącznie tym, które złożone zostały po ogłoszeniu oficjalnych wyników wyborów. W przypadku wyborów prezydenckich, które odbyły się w niedziele, rozpatrywane będą te złożone od poniedziałku od godziny 18:00. 

Rozpatrzone zostaną zatem dwa protesty. Jeden dotyczący tego, że żaden z kandydatów nie odpowiedział wyborcy na jego hipotezy ws. przyczyn katastrofy smoleńskiej, drugi – odnoszący się do rozmowy zarejestrowania w wyborach kandydatury szefa partii „Dzielny Tata”. 

Moim zdaniem – bezskuteczność II tury wyborów nie można skutecznie zaskarzyć w ramach protestów wyborczych, ponieważ NARÓD POLSKI w I turze zdelegitymizował „władzę” masonsko/żydowską na terytorium POLSKI.

Zdelegitymizowana w I turze „wyborów” „władza” masońsko/żydowska, to władza: ustawodawcza, wykonawcza i sądownicza.

A to znaczy że zdelegitymizowana władza sądownicza (w tym i Sąd Najwyższy), jako nielegalna, to nie może skutecznie rozstrzygać – o bezskuteczności II tury wyborów prezydenckich 2015 na terytorium POLSKI!

Jak w takiej sytuacji się ma sprawa naznaczonego terminu o:  uroczystym przekazaniu zaświadczenia o wyborze na prezydenta RP?

Uroczyste przekazanie zaświadczenia o wyborze nastąpi 29 maja bieżącego roku.

Co znaczy że dnia 29 maja 2015 r, zdelegitymizowa na terytorium POLSKI w I turze „wyborów”, „władza” (nielegalna), zamierza przekazać zaświadczenie o „wyborze” na prezydenta RP, w sytuacji, gdy na podstawie nielegalnej II tury wyborów, nikt nie może wywodzic sobie jakichkolwiek skutków prawnych!!

Wydane zaświadczenie na podstawie II tury wyborów będzie – bezskuteczne!!

A to znaczy, że Andrzej Duda nigdy nie może zostać legalnym prezydentem na terytorium POLSKI!! Taka prawda!!

Dlatego należy uznać, że Putin winny jest falstartu, w sytuacji, gdy składał gratulacje Andrzejowi Dudzie, na podstawie bezskutecznych wyników uzyskanych w nielegalnej II turze wyborów prezydenckich 2015.

Putin nie czekał na oficjalne wyniki. Pogratulował Dudzie wygranejhttp://telewizjarepublika.pl/putin-nie-czekal-na-oficjalne-wyniki-pogratulowal-dudzie-wygranej,20246.html

Na oficjalnej stronie prezydenta Federacji Rosyjskiej pojawił się komunikat informujący o tym, że Władimir Putin wysłał nowemu prezydentowi Polski list z gratulacjami. Depesza pojawiła się już o godz. 11.30.

Również Obama być może za przykładem Prezydenta Putina, gratulował Dudzie „wyborów” w II turze.

Biały Dom gratuluje Dudzie i dziękuje Komorowskiemu 2015-05-26 07:13

http://www.wprost.pl/ar/508054/Bialy-Dom-gratuluje-Dudzie-i-dziekuje-Komorowskiemu/

Biały Dom gratuluje Dudzie i dziękuje Komorowskiemu, fot. SXC.hu

„Cieszymy się na współpracę z prezydentem-elektem Dudą, aby promować nasze wspólne wartości i budować bardziej demokratyczny, dostatni i bezpieczny region oraz pogłębiać i tak już silne partnerstwo między naszymi dwoma krajami i narodami w nadchodzących latach” – napisano w oświadczeniu na stronie Białego Domu. Jak podaje RMF 24, w oświadczeniu dodano również, że naród Polski pozostaje wzorem wolności i demokracji w regionie”.

Moim zdaniem, złożone Dudzie  przez Prezydenta Putina gratulacje, zostały zapewne w dobrej wierze, ale był to – falstart!!

Powstaje pytanie: Jakie sankcje są za falstart w sporcie?

W sporcie za falstart przewidziane jest ostrzeżenie albo dyskwalifikacja. Dyskwalifikację Putina to zostawmy, ale moim zdaniem ostrzeżenie Putinowi od NARODU POLSKIEGO, to się należy. W depeszy z dnia 25.05.2015 r. (zał. 1) uznał bezskuteczne (nielegalne) wyniki II tury „wyborów” prezydenckich 2015 na terytorium POLSKI.

Falstart http://sjp.pwn.pl/sjp/falstart;2458432.html

1. «rozpoczęcie biegu przed sygnałem startera»

2. «rozpoczęcie przedsięwzięcia w nieodpowiednim czasie»

Falstart http://pl.wikipedia.org/wiki/Falstart – w sporcie przewinienie polegające na przedwczesnym (najczęściej przed sygnałem do startu, lub po sygnale, lecz w czasie zbyt krótkim by ludzki umysł zdążył odebrać i przetworzyć sygnał dźwiękowy) rozpoczęciu konkurencji przez zawodnika.

W zależności od konkurencji i regulaminu zawodów, popełnienie falstartu może skutkować natychmiastową dyskwalifikacją, ostrzeżeniem, po którym ponowne popełnienie falstartu skutkuje dyskwalifikacją, lub inną karą nałożoną na zawodnika lub drużynę.

Falstarty najczęściej występują w sportach w których konkurencja odbywa się na czas – biegachpływaniuwyścigach samochodowychżeglarstwie itp., w których przedwczesne rozpoczęcie konkurencji daje nieuczciwą przewagę zawodnikowi.

Falstart w sportach, w których sygnał startu podaje wystrzałem (np. z pistoletu startowego) sygnalizowany jest przez drugi wystrzał startera.

W zawodach lekkoatletycznych za falstart według przepisów IAAF uważane jest rozpoczęcie konkurencji wcześniej niż 0,1 sekundy po sygnale startera. W 2003 IAAF wprowadziła zasadę, że po falstarcie dowolnego zawodnika ostrzegani są wszyscy uczestnicy konkurencji, a kolejny falstart powoduje dyskwalifikację niezależnie od tego, kto go popełni. Wcześniej zdyskwalifikowany mógł być jedynie zawodnik który dwukrotnie popełnił falstart. Od 2010 każdy falstart skutkuje dyskwalifikacją

Jako dowód, że gratulacje złożone Andrzejowi Dudzie przez Prezydenta Putina, były ze szkodą dla POLSKIEJ REWOLUCJI NARODOWEJ, niech świadczy fakt naznaczona na dzień 01.06.2015 r. wprowadzenia w życie dekretu zwierzchnika władzy w Rzeczypospolitej – o wypowiedzeniu posłuszeństwa wszystkim organom „władzy”, na terytorium POLSKI

Rozszerzenie uzasadniena, na okoliczność wypowiedzenia posłuszeństwa żydowskiemu okupantowi w POLSCE.

 1. http://trzcinska.neon24.pl/post/122823,wypowiedzenie-posluszenstwa-wszystkim-organom-panstwa
 2. http://trzcinska.neon24.pl/post/122739,bojkot-ii-tury-wyborow-zakonczony-polska-rewolucja-narodowa
 3. http://trzcinska.neon24.pl/post/122591,zydowskie-wybory-w-polsce-w-swietle-nauk-jakuba-franka
 4. http://trzcinska.neon24.pl/post/122510,polacy-nie-chca-urzedu-prezydenta-na-terytorium-polski
 5. http://trzcinska.neon24.pl/post/122430,my-polacy-nie-chcemy-rzadow-zydow-na-terytorium-polski
 6. http://trzcinska.neon24.pl/post/121530,szczegoly-bojkotu-wyborow-przez-narod-polski-rasowy
 7. http://trzcinska.neon24.pl/post/121423,polaku-rasowy-udzial-w-wyborach-to-zdrada-ojczyzny
 8. http://trzcinska.neon24.pl/post/121265,rewolucja-narodowa-poprzedzona-bojkotem-wyborow
 9. http://trzcinska.neon24.pl/post/120577,rewolucja-narodowa-bojkot-wyborow-na-zydowskiego-prezydenta
 10. http://trzcinska.neon24.pl/post/119951,zydzi-wprowadzili-w-polsce-jurysdykcje-talmudyczna
 11. http://trzcinska.neon24.pl/post/119381,dlaczego-polacy-wezma-udzial-w-rewolucji-narodowej-2015 

Autor: Krystyna Trzcińska

 images (2)

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s