List otwarty POLAKÓW (rdzennych) do Ambasady Izraela w POLSCE

Piszę, ten list otwarty do Ambasady Izraela (ad hoc) naprędce, z uwagi na konieczność udzielenia, jak najszybciej pomocy (w tym i materialnej) Małgosi Jasińskiej/blogerce, POLSKIEJ Patriotce.
Ambasada Izraela w POLSCE
ul. Krzywickiego 24, 02-078 Warszawa
tel. (22) 597 05 00
fax (22) 825 16 07
Internet: www.israel.pl
Wszelkie wyjaśnienia pod ponizszym linkiem:

My POLACY rdzenni, wiemy już, że POLSKA jest faktycznie w stanie zawieszenia bytu. POLSKA ma swoje terytorium, ale nie posiada prawomocnych symboli narodowych. Wystarczy więc, że POLACY ustalą swoje symbole narodowe i je uprawomocnią, aby móc przejąć na drodze pokojowej skutecznie władzę w POLSCE, od żydowskiego okupanta. Niestety, to jeszcze trochę musi potrwać, a ochrona Małgosi Jasińskiej przed talmudycznymi zadziałaniami żydowskiego okupanta na terytorium POLSKI, jest konieczna – natychmiast!!
Faktem jest, że w sytuacji zawieszenia bytu POLSKI, nelegalnie rządy w POLSCE, sprawuje żydowski okupant (obecnie PiS), pozorując, że sprawuje swoje rządy  w imieniu  POLSKI, co jest talmudycznym kłamstwem, gdyż POLSKA nie mając prawomocnych symboli narodowych, jest faktycznie, niepodważalnie, jak już napisałam na wstępie, w stanie zawieszenia bytu, do czasu uprawomocnienia symboli narodowych. Nikt więc w Imieniu POLSKI nie dośc że nie może podpisywać jakichkolwiek umów międzynarodowych, ale co oznacza również, że nikt nie jest władny skutecznie wydać ani jednego skutecznego aktu prawnego na terytorium POLSKI w Imieniu tzw. Rzeczpospolitej Polskiej!!
POLSKA nie mając prawomocnych symboli narodowych, nie może też mieć prawomocnej Konstytucji, uprawniającej kogokolwiek do działania skutecznie na jej podstawie. Bezskutecznej Konstytucji RP, nikt też nie może skutecznie zmienić ani skutecznie uchylić.
Co znaczy, że żydowski okupant na terytorium POLSKI sprawuje nielegalnie rządy w POLSCE pod jurysdykcją talmudyczną, czyli w oparciu o Talmud, którego nakazy/zakazy zostały już powprowadzane do nieistniejących/pozornych ustaw/rozporządzeń/zarządzeń, jakie „wydaje“ Sejm żydowskiego okupanta na terytorium POLSKI (taka prawda!!).
Z faktu, że POLSKA nie ma prawomocnych symboli narodowych wynika bezspornie, że w tym okresie na terytorium POLSKI, nikt nie może wydać ani jednego ważnego aktu prawnego, z powodu że każda pieczęć urzędowa (okrągła) jest – bezskuteczna, a pominięcie przystawienia pieczęci urzędowej (okrągłej) na dokumencie, powoduje ten skutek, że pismo takie można jedynie uznać za informację, która nie podlega wykonaniu, nie ma mocy władczej, a tym samym, nigdy też nie może się uprawomocnić, nie podlega wykonaniu!!
Co znaczy, że egzekucja komornicza, która została wykonana na Małgosi Jasińskiej jest bezskuteczna ex tunc (wstecz), co wymusza konieczność przywrócenia stanu poprzedniego, czyli zwrócenia Małgosi Jasińskiej posiadanego przez nią mieszkania.
 
Ponieważ Ambasador Izraela w Polsce Anna Azari http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/ambasador-izraela-w-polsce-napisal-list-do-marszalka-sejmu,605538.html, jako przedstawiciel żydowskiego okupanta na terytorium POLSKI, aktywnie stosuje żydowski terror na terytorium POLSKI, moim zdaniem mający też wpływ na wykonywanie eksmisji na Małgosi Jasińskiej, bez dowodu z dokumentu urzędowego w formie: tutułu wykonawczego i tytułu egzekucyjnego, dlatego proszę Ambasador Izraela w Polsce Anna Azari, o niezwłoczne, oficjalne poinformowanie społeczności internetowej, o zwrocie mieszkania Małgosi Jasińskiej,  które Ona posiadała od 40 lat, a które arbitralnie bez dowodu z ważnego dokumentu urzędowego (podlegającego wykonaniu), zostało Jej ukradzione przez żydowskiego okupanta na terytorium POLSKI.
W przypadku zaniechania/przewlekłości przez ambasadę Izraela w POLSCE (władza żydowskiego okupanta na terytorium POLSKI),  nakazu zwrotu mieszkania Małgosi Jasińskiej, ukradzonej jej przez żydowskiego okupanta na podstawie Talmudu (gdyż innych możliwości brak), czyli pod jurysdykcją talmudyczną, stosowaną nielegalnie wobec goi czyli POLAKÓW (rdzennych), POLACY będą zmuszeni zwrócić się o pomoc, do Mocarstwa Opiekuńczego (Rosja, Chiny), które to prawa przysługują rdzennym POLAKOM (gojom) na podstawie Konwencji Genewskich.
Krystyna Trzcińska

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s