Duda – jest pozornym (bezskutecznym) prezydentem na terytorium POLSKI

Skoro nie istnieje (nie ma bytu prawnego) Prezydent Rzeczpospolitej POLSKI (brak ważnego aktu powołania na Prezydenta RP), to jednocześnie nie istnieje też (nie ma bytu prawnego) Rząd RP, czyli że na terytorium POLSKI – brak jest prawomocnej władzy!!

Faktem niepodważalnym jest, że obecna tzw. „władza” żydowskiego okupanta na terytorium POLSKI: 1) ustawodawcza, 2) wykonawcza, 3) sądownicza, nie może wydać ani jednego ważnego aktu prawnego, w formie dokumentu urzędowego, będącego dowodem na okoliczność zawartych w piśmie treści.

Pisma „władzy” żydowskiego okupanta na terytorium POLSKI, nie będące (dowodami) nie są też aktami prawnymi, jako że nie spełniają wymogów formalnych dokumentów, w tym i dokumentów urzędowych, to nie mają mocy władczej, a więc i nie podlegają wykonaniu!

A to znaczy, że żydowski okupant na terytorium POLSKI nie posiada wymaganej legitymacji, kompetencji, do sprawowania skutecznie władzy na terytorium POLSKI.

Wykazując bezprawność działania żydowskiego okupanta na terytorium POLSKI, tym samym POLACY (rdzenni), przerwali żydowską okupację na terytorium POLSKI.

Przerwanie żydowskiej okupacji na terytorium POLSKI, w kolejnym kroku wymusza konieczność na POLAKACH (rdzennych), ustalenia swoich symboli narodowych i ich uprawomocnienia. Fakt uprawomocnienia symboli narodowych POLSKI, upoważni POLAKÓW (rdzennych) do opracowania, ustalenia i uchwalenia KONSTYTUCJI POLSKI. Wtedy POLACY rdzenni, przejmą w drodze pokojowej, władzę od żydowskiego okupanta na terytorium POLSKI, wystawiając żydowskiemu okupantowi rachunki za zniszczenie POLSKI i POLAKÓW od ustalonego terminu, kiedy to władzę w POLSCE podstępnie, nielegalnie bezskutecznie (pozornie) przejęli masoni/żydzi jako tzw. Rzeczpospolita Polska.

Tak stanowi  PRAWO, dotyczące przerwania bezskutecznej władzy przejętej podstępnie przez (talmudycznego) oszusta międzynarodowego!!

Masoni/żydzi chyba nie chcą, aby POLACY rozgłosili na arenie międzynarodowej, jakimi podstępami, oszustwami, zbrodniami posługiwali się masoni/żydzi, w celu pozbawienia POLAKÓW (rdzennych): 1) OJCZYZNY, 2) wraz z bogactwami naturalnymi, 3) zniszczeniem zakładów pracy, 4) eksterminacji Narodu Polskiego, wszelkimi najbardziej okrutnymi zbrodniczymi sposobami, jakie tylko żydzi są w stanie popełniać, jak dotąd bezkarnie!

W załączeniu linki pomocne do dogłębnego zrozumienia poruszonego powyżej tematu, tak ważnego dla wszystkich rdzennych POLAKÓW:

1. Falstart Putina, ze szkodą dla POLSKIEJ REWOLUCJI NARODOWEJ http://trzcinska.neon24.pl/post/122928,falstart-putina-ze-szkoda-dla-polskiej-rewolucji-narodowej

2. Bujaj się Seremet, ze swoim prywatnym podpisem! http://trzcinska.neon24.pl/post/115014,bujaj-sie-seremet-ze-swoim-prywatnym-podpisem

3. POLACY, nie chcą urzędu prezydenta na terytorium POLSKI http://trzcinska.neon24.pl/post/122510,polacy-nie-chca-urzedu-prezydenta-na-terytorium-polski

Autor: Krystyna Trzcinska 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s