Polskojęzyczne żydki, podszywają się pod POLAKÓW

Polskojęzyczne żydki: „Bojownicy Syjonu”:

„mamy prawo zwać się Polakami”.

15c1a2efcd792c3c40cc28fc6838747a,12,0

To tak dla przypomnienia żydkom polskojęzycznym:

POLAKIEM, może zwać się jedynie rdzenny POLAK (Słowianin)!

Dlaczego żydowski okupant POLSKI, tak usilnie chce ukryć udokumentowane istnienie POLSKI, w okresie od XVIII w. p.n.e, czyli od panowania Sarmaty, syna Helissy, wnuka Jawana?

Poczet monarchów POLSKI do IX wieku

http://trzcinska.neon24.pl/post/131882,poczet-monarchow-polski-do-ix-wieku

Dlatego, że żydowski okupant Polski (obecnie reprezentowany nielegalnie przez PiS), przy pomocy obcej armii, wprowadzonej do POLSKI, na podstawie żydowskiej ustawy 1066 – „o bratniej pomocy”, chce przejąć terytorium POLSKI, jako terytorium poddane illuminacko/jezuicko/watykańsko/masońsko/żydowskiemu – NWO!!

Poniżej, link do mego komentarza, do posta: „będzie armia… ale OBCA”

http://sosenkowski.neon24.pl/post/131210,bedzie-armia-ale-obca#comment_1299327

pic. 1

Pod potrzeby wykazania żydowskiej zdrady POLAKÓW (rdzennych), kłamstw, intryg, dotyczących uzasadnienia wprowadzenia ustawy 1066 – „o bratniej pomocy”, wprowadzonej rzekomo w uzasadnieniu istnieniu zagrożenia dla Polski, ze strony Rosji, posłużę się linkiem z FB, którego treść zacytuję również poniżej:

https://www.facebook.com/krystyna.trzcinska.77/posts/664274123710485?pnref=story

„Usa vs Rosja. 


Rosja na Krym nie zrzuciła ani jednej bomby, podczas gdy w oczach mainstreamowych mediów i polityków, to właśnie Federacja Rosji jest ”imperium zła”.

Kiedy Usa bezprawnie napadło na Irak, by jak argumentowali, znaleźć ”broń masowego rażenia”, której tak naprawdę nigdy nie było, cały świat piał wtedy z zachwytu nad bohaterską postawą Usa.

Od ataku wojsk Amerykanów, aż do wycofania się w grudniu 2011 r. w Iraku zginęło 128 tyś. cywilów i 4,4 tyś. żołnierzy Usa.

Reasumując…
Stany Zjednoczone Ameryki Północnej istnieją od 239 lat z czego 222 są w stanie wojny…  Od czasów drugiej Wojny Światowej wybuchło 201 konfliktów zbrojnych,które zainicjowało USA. W trakcie tych 201 konfliktach zginęło ok.30 milionów cywilów z czego 90% to niewinne dzieci,kobiety,oraz zwykli obywatele…

Wyłącz tv, włącz myślenie. Lukas”

pic. 2

Ustawa 1066 – „o bratniej pomocy”, ma służyć tylko i wyłącznie przejęciu terytorium POLSKI przez żydowskiego okupanta Polski – Izrael i międzynarodowego żyda, które to żydowskie zapędy potwierdza chociazby przykładowy post: „Ciemna hołoto mająca się za Polaków !!”
http://www.gazetawarszawska.com/pugnae/2544-ciemna-holoto-majaca-sie-za-polakow

Skoro chęć przejęcia terytorium POLSKI przez żydowskiego okupanta nie jest tajemnicą, to dlaczego na Neon24.pl np. Talbot (nick) i Husky (nick), adorują wprost US Army (żydowską armię, żydowskiego USA) i są jednocześnie adwersarzami Rosji?

Być może dlatego, że są to polskojęzyczne żydki, którzy podszywają się pod POLAKÓW:

„mamy prawo zwać się Polakami”?

Pojawia się też pytanie:

– czy osoby na Neon24.pl np. spod nicków „Talbot”, „Husky” i ogólnie adwersarze Rosji w internecie, to nie dość że to są żydowskie trolle, to jeszcze być może przynależą do „szeregów Bojowników Syjonu” lub innych żydowskich kryjówek organizacyjnych (zwał je jak zwał)?

Cytat spod linka: http://www.gazetawarszawska.com/pugnae/2544-ciemna-holoto-majaca-sie-za-polakow

„Zachciało się wam własnych rządów w tym kraju – rządziliście już dwa lata, ale na tym koniec!  Pamiętaj ciemna hołoto, że to my Żydzi jesteśmy panami tego świata, a Polska jest naszą ziemią obiecaną. Ten kraj jest wykupiony przez łzy, krew i poniewierkę naszego narodu

–  dlatego jesteśmy prawowitymi właścicielami tego kraju i mamy prawo zwać się Polakami.
– Ciemna hołoto słowiańska nie masz tu już nic do szukania bo tym krajem mogą rządzić tylko Semici za pozwoleniem Światowego Związku Żydów.
Wszystkie urzędy, parlament i rząd musi być nasz.
Czy wam brudne świnie podoba się, czy nie – jest Nam obojętne, bo to my ustanawiamy kto obejmie rządy w tym kraju.
Wy goje jesteście ciemną masą przeznaczoną do pracy u Nas Żydów jako parobki i służące”.

@Talbot i @Husky oczywiście chcieliby, żeby Polska była jak Izrael?

Polskojęzyczny żydek, Rafał Ziemkiewicz http://www.fronda.pl/a/chcialbym-by-polska-byla-jak-izrael,40411.html też podaje się za POLAKA i jednocześnie jest adwersażem Rosji, złaknionym wprost wprowadzenia wojsk obcych, na terytorium POLSKI.

Żydek Rafał Ziemkiewicz, za swój antypolski post, powinien być natychmiast deportowany z terytorium POLSKI (Królestwo Polskie). Niestety, tę deportację żydka, musimy chwilowo odwlec w czasie, zgodnie z powiedzeniem: „co się odwlecze, to nie uciecze”!

„Polska – państwo polskie dla Polaków. Państwo, które od przeszło 1050 lat jest naszą Ojczyzną”

Zacytowany wyżej fragment posta żydka: http://krzysztofjaw.blogspot.com/…/wzor-dla-polski-izrael.h… , który pisze pod nickiem: „krzysztofjaw”, żeby ukryć swoje żydowskie pochodzenie, podszywając się pod POLAKA (żydek polskojęzyczny), który pragnie, aby doprowadzić do ustawowego stosowania Talmudu na terytorium POLSKI, wobec rdzennych POLAKÓW SŁOWIAN.

Między Słowianami będącymi rasą białą – 16 kanałów krwi (pic.5),  a chazarami – max 13 kanałów krwi i to tylko w sytuacji zmieszania krwi z rasą białą – uszlachetnienie (pic.4), jest różnica genetyczna, nie do zniwelowania.

To dlatego chazarzy chcą wytępić rasę białą (POLACY-Słowianie – 16 kanałów krwi), aby chazary mogli powoływać się, że są panami  (rasą wiodącą na planecie Ziemia – 13 kanałów krwi).

Z powyżej zaprezentowanego logo US Army wynika, że 13 kanałowe żydki – chazary, mają panować nad całą zamieszkałą planetą Ziemia (ilustruje niebieska gwiazda – 13 kropek, to 13 kanałów chazarskiej mieszanej krwi), a pomóc chazarom w przejęciu tego panowania nad planetą Ziemia, ma za zadanie US Army! ŻENADA!! FARSA!!

Mam nadzieję, że generałowie w tej amerykańskiej armi, w końcu się obudzą! Przecież US ARMY wystarczy tylko zmienić kierunek zlecanych im zadziałań, aby oswobodzić planetę Ziemia, z chorych psychicznie żydków – chazarów!

http://wolna-polska.pl/psychopatologia-judaizmu/czy-choroba-umyslowa-to-zydowska-przypadlosc

US Army, w pierwszej kolejności ma obowiązek przerwać żydowską okupację u „siebie”, czyli na terytorium Indian! :-))))

pic.3

pic.4

To tylko tacy żydowscy samozwańczy POLACY (oszustwo), jak chazarskie, polskojęzyczne żydki – 13 kanałów krwi (pic.4), są adwersarzami POLAKÓW i Rosjan (Słowian), mających 16 kanałów krwi – biologiczni władcy Ziemi (pic.5)!

pic.5

Żydek, oczywiście ukrywając się pod nickiem@krzysztofjaw:  pisze:

http://krzysztofjaw.blogspot.com/…/wzor-dla-polski-izrael.h…

” … Polska – państwo polskie dla Polaków. Państwo, które od przeszło 1050 lat jest naszą (w znaczeniu że żydków – 13 kanałów krwi) Ojczyzną. Państwo z tradycją, kulturą, językiem, własnością, rodziną, sztuką, kulturą, nauką, wiarą katolicką i prawami oraz obyczajami zwyczajowymi. To nasze państwo i winniśmy je traktować jak Żydzi traktują swój Izrael, syjonistyczną ziemię obiecaną. Naszą ziemią obiecaną jest Polska, nasza Polska. I traktować ją winniśmy jak Żydzi swój Izrael.

A jak Żydzi traktują swój kraj? 

Otóż w ich kraju jedynie Żydzi są grupą uprzywilejowaną. Każdy emigrant do Izraela musi wykazać się etnicznymi żydowskimi wielopokoleniowymi genetycznymi korzeniami żydowskimi lub przejść – jako konwertyta – na judaizm. Wtedy od pierwszego dnia są pełnoprawnymi obywatelami Izraela i mogą otrzymać bodajże nawet 20 tys. USD bezzwrotnej pożyczki na zagospodarowanie w Izraelu.

I tylko Żydzi z udokumentowanego genetycznego pochodzenia w Izraelu mogą zajmować jakiekolwiek funkcje publiczne, rządowe, parlamentarne, polityczne, medialne, prasowe, wojskowe, gospodarcze, kulturalne, naukowe i inne. Parlamentarny Kneset (żydowski parlament) składa się wyłącznie z samych etnicznych Żydów, niezależnie czy są Chazarami (w większości aszkenazyjczykami) czy sefardyjczykami (w dużej mierze Judejczykami).

Żaden Żyd mieszkający w Izraelu – pod groźbą wykluczenia – nie może związać się po linii żeńskiej z gojem, czyli nie Żydówką. Nie ma ani jednego ważnego stanowiska publicznego, które mogliby objąć ludzie będący innego pochodzenia niż etnicznie żydowskie uznane przez izraelskie państwo i syjonistów talmudyczno-rabinicznych.

Izrael to jedyne państwo na świecie o niemal 100% decyzyjnej i chyba praktycznej jednorodności etnicznej. Sprawdza się tam każdego pod względem pochodzenia i genetycznych przodków. Nie ma żadnej tolerancji pod żadnym a szczególnie genetycznym, wyznaniowym i zwyczajowym powodem, chyba, że dotyczy samych Żydów podlegających normom prawnym Izraela i normom Tory i/lub rabinicznego Talmudu.

Izrael to państwo żydowskie według jego praw i zwyczajów. Państwo sprawujące jedynie swą pieczę nad rodakami, czyli Żydami i robi się wszystko, aby duża część Żydów przybyła z każdego zakątka świata do Izraela. Eliminuje się (też niestety nieraz fizycznie: vide Palestyńczycy) prawnie wszystkich nie-Żydów i – jeżeli takowi jednak są w Izraelu – to stają się jako goje ludźmi drugiej kategorii lub pracującymi niewolniczo nisko-opłacanymi robotnikami. Resztę zamyka się w gettach ogrodzonych murem przed Izraelem.

Żydzi są Panami we własnym kraju i dla nich własny kraj jest ich żydowską świętością.

Podziwiam syjonistycznych Żydów i ich ukochane państwo Izrael. Podziwiam ich za nacjonalistyczny, narodowy patriotyzm. Podziwiam za preferowanie własnych rodaków we wszystkich dziedzinach życia Izraela. Podziwiam ich za gloryfikowanie wiedzy szerzonej wśród swoich rodaków.

Podziwiam ich po prostu, ale z jednym wszakże wyjątkiem… Jako katolik jestem przeciw fizycznej i psychicznej dyskryminacji innowierców i ludzi o innym etnicznie pochodzeniu. Jestem przeciwny traktowaniu innych jak „podludzi”. Każdy ma prawo do istnienia i każdemu człowiekowi należy się szacunek oraz nawet asymilacyjna kulturowo tolerancja zamykająca się w zdaniu: „Bądźcie i mieszkajcie z nami na naszych warunkach i szanujcie etnicznie kraj osiedlenia i jego mieszkańców mających prawo do rządzenia własnym krajem przez jego tradycyjną wielowiekową ludność”.

Cała zamieszkana Ziemia, ma obowiązek przyjąć do wiadomości że:

Polskojęzyczne żydki, obecnie nielegalnie rządzące POLSKĄ, zgodnie z prawdą obiektywną, nie są POLAKAMI i nie mogą reprezentować POLSKI na arenie międzynarodowej!! 

Państwo, które tej przestrogi POLAKÓW (rdzennych) nie przyjmie do własnej wiadomości, przestrzegamy że w okresie późniejszym, nie będzie mogło zgłaszać się do wyzwolonej spod żydowskiej okupacji POLSKI, pod rządami rdzennych POLAKÓW, z roszczeniami wynikającymi z umów „podpisanych” w imieniu (rzekomo) POLSKI, z nieuprawnionymi polskojęzycznymi żydkami,  (rzekomo) reprezentującymi POLSKĘ (żydowski okupant POLSKI)!!

Autor: Krystyna Trzcińska (Gładkowska)

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s