Jan Paweł II: żydowski święty, czyli szatan, diabeł wcielony

Czy to możliwe, aby żydek, Karol Józef Wojtyła (prawdziwe nazwisko to prawdopodobnie Izaak Ozeasz Waynbaum) – urodzony 18 maja 1920 roku w Wadowicach, mógł aż tak nadokazywać za swego żywota, tutaj na Ziemi?

Poniżej udostępniam (w j. angielskim) – 16 art Lucyfera „666”, podpisanych przez papieża JP2, będących wytycznymi pod potrzeby NWO, eksterminacji chrześcijan, na planecie Ziemia.

https://twitter.com/KTrzcinska/status/658562934948429824

Powyższe wytyczne żydowskiego „świętego” papieża JPII, w żaden sposób nie są do wytłumaczenia czy wybaczenia.

W świetle tych powyższych wytycznych żydowskiego „świętego” papieża JPII, prześledźmy tekst notatki, którą znalazłam na Facebook.com, dotyczącą Karola Wojtyły, późniejszego papieża – Jana Pawła II.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=253738048349628&set=gm.537217793123784&type=3&theater
https://www.facebook.com/jadwigahrw/posts/1071334256258023

Powstaje pytanie: czy poniżej zacytowana notatka dotycząca Karola Wojtyły (najprawdopodobniej faktycznie – Izaaka Ozeasza Waynbaum), zawiera informacje prawdziwe, czy fałszywe?

„Karol Józef Wojtyła (prawdziwe nazwisko to prawdopodobnie Izaak Ozeasz Waynbaum) – urodzony 18 maja 1920 roku w Wadowicach. Wieloletni członek partii komunistycznej, sowiecki szpieg działający w Polsce okresu dwudziestolecia międzywojennego. Po wybuchu wojny swoją działalność szpiegowską kontynuował na obszarze III Rzeszy. W październiku 1941 roku, w obliczu klęsk Armii Czerwonej na froncie wschodnim zmienił strony – wspólnie z Josephem Ratzingerem szpieguje na terenie Zjednoczonego Królestwa w służbie Abwehry.

Odpowiedzialny za klęskę aliantów w operacji Market-Garden. Po wojnie sprytnie zmienił swoją tożsamość – od czerwca 1947 członek kierownictwa Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego PRL. W swojej karierze w MBP zajmował się infiltracją Kościoła Katolickiego w Polsce. Z krystaliczną przeszłością wstąpił do Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Krakowie w lipcu 1950 roku. Dzięki charyzmie szybko awansował – w 1958 roku był już biskupem, zaś w 1966 – kardynałem. Na polecenie Departamentu I MSW zbudował przy sobie całą siatkę wywiadowczą działającą sprawnie na terenie Włoch i Watykanu. Sukcesy jako duchowny zapewnił sobie szantażując wysoko postawionych kardynałów i biskupów. Często werbował ich jako agentów.

Karol Wojtyła jako szpieg doskonały dostarczał również informacji kolegom z GRU i KGB. To on dostarczył sowietom plany rakiet V1 i V2, a także wykradł dane o amerykańskim planie kosmicznym, co w połączeniu z zapałem komunistów zaowocowało tym, że ZSRR przez długi okres czasu wyprzedzało USA na polu eksploracji kosmosu.

Rok 1978 był szczytowym rokiem jego kariery – w tym roku papieżem został Jan Paweł I – człowiek, który wiedział wiele o działalności szpiegowskiej Karola Wojtyły, jednak jako kardynał bał się ujawniać tych informacji. Gdy kard. Albino Luciani został obrany biskupem Rzymu, Wojtyła znalazł się w ogromnym niebezpieczeństwie. Po 33 dniach pontyfikatu, został w tajemniczy, niewyjaśniony po dziś dzień sposób zamordowany. W czasie kolejnego konklawe, kard. Franz König z Austrii (notabene szpieg na usługach STASI) zaproponował Karola Wojtyłę jako kandydata. Dzięki autorytetowi Königa i przekupieniu kardynałów, papieżem został Karol Wojtyła, który dla usunięcia z siebie podejrzeń o zamordowanie poprzednika przyjął imię Jan Paweł II.

Od października 1978 roku jego kontakty z polskim wywiadem zaczęły słabnąć. Ostatecznie w 1980 w porozumieniu z CIA został podwójnym agentem. Amerykanie widzieli w nim świetnego szpiega, toteż dawali przyzwolenie na jego ekscesy w Watykanie. To, co działo się w czasie słynnych „obiadów czwartkowych” do dziś jest obiektem spekulacji. Po śmierci Wojtyły, w czasie czyszczenia fontann przed Bazyliką św. Piotra w Rzymie, znaleziono szkielety ciał małych dzieci, obu płci. Badania wykazały, że zwłoki te znajdują się tam od początku lat ’80 ubiegłego stulecia. Przypadek? Nie sądzę.

Gdy szpiedzy z Departamentu I MSW i GRU odkryli podwójne oblicze Wojtyły, zlecili zabójstwo specjalnemu agentowi Mahmetowi Ali Agcy. Zamach ten jednak nie udał się.

Z roku na rok Jan Paweł II stawał się dla Amerykanów bezużyteczny. Został otruty arszenikiem w 2005 roku.
Na załączonej fotografii Karol Wojtyła po opuszczeniu tajnego ośrodka szkolenia służb specjalnych (zdjęcie pochodzące z archiwum MSW, utracone bezpowrotnie w 1989 roku)”.

Sprawdźmy, jak dokazują na planecie Ziemia, kolejni żydowscy tzw. papieże, następcy prawni żyda, tzw. papieża Jana Pawła II (JPII)

1) Ratzinger brał udział w mordach rytualnych
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ratzinger-bral-udzial-w-mordach-rytualnych-2013-11

2) WROK SĄDU: Bruksela, 22 lipca 2014 W sprawie oskarżenia przeciwko Jorge Bergoglio et al. (Nr.18072014 – 002) http://itccs-polski.blogspot.com/

3) PAPIEŻ FRANCISZEK UZNANY WINNYM GWAŁTÓW, HANDLU DZIEĆMI, MORDERSTW I TORTUR!
http://pl.blastingnews.com/swiat/2015/09/papiez-franciszek-uznany-winnym-gwaltow-handlu-dziecmi-morderstw-i-tortur-00572385.html

4) Tajemnica Wielkiej Nierządnicy i Babilonu Wielkiego rozwiązana! http://www.zbawienie.com/tajemniczy-babilon.htm

 Autor: Krystyna Trzcińska

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s